Öğrenci Taşıma Servisleri

Varlıkları, Sizler ve bizler için çok önemli geleceğimiz olan, okul, dershane, ve yuvada eğitim gören yavrularımızı en güvenli ve konforlu şekilde evlerinden okullarına, okullarından evlerine, Emniyet, Dürüstlük ve Titizlik ilkeleri ile çalışarak en üst düzeyde özen göstererek ulaştırmaktadır.

Göle Turizm koforunu, okul öncesi ve okul dönüşü iç huzurunu bozmadan hizmet vermek bilinciyle hareket etmektedir.

Öğrenci taşımacılığında servis hizmeti özel hizmet, özel sorumluluktur. Bu sorumluluğun bilincinde olan Göle Turizm geleceğimiz olan çocuklarımızın güvenliğini her şeyden önde tutmaktadır.

 

Personel Taşıma Servisleri

Göle Turizm, şirket vizyonunun ışığında, sektörde üstlendiğimiz öncülük görevini yerine getirmeye çalışmaktayız. Ana faaliyetimiz, personel taşıma hizmeti verme konusunda anlaşma sağladığımız firmaların personelinin, güvenli, huzurlu, sağlıklı ve dakik bir şekilde taşınmasını sağlamaktır.

Operasyonel faaliyetlerimizde, hizmetin planladığı şekilde gidip gitmediğini, günlük rutin kontrollerde takip ettiği gibi, yılda 4 kere yaptığı geniş kapsamlı kontrolleri ile de, araçlarında olası eksikliklerin giderilmesini de sağlamaktadır. Bunun yanı sıra, operasyon yetkililerimizin, müşterilerimizle yaptığı düzenli görüşmelerde aldıkları geri dönüşler, hizmetin iyileştirilmesi için de iyi bir fırsat olmaktadır.

 

İş Makineleri

Geniş ve teknolojiye uygun makina parkımız ve tecrübeli uzman kadromuz ile istanbul'daki büyük metrajlı hafriyat ve bina yıkımı işlerinize en hızlı şekilde çözüm üretmekteyiz.

En zor hafriyat işleriniz yapılırken, zor bölge ve koşullarda memnuniyetinizi ön planda tutarak, taahhüt ettiğimiz tarihte teslim ederiz.

Hafriyat öncesi bölgenin jeolojik yapısını araştırarak teklif verirken sizi yanıltmayacak tecrübeye sahip profesyonel ekibimizle, zamanında iş teslimi her zaman referansımız olmuştur.